IMG 9906 300x198 Rysunki sędziego KRUPY na aukcji Allegro
Sędzia Arkadiusz Krupa prezentuje rysunek wykonany podczas spotkania. Fot. Newsbar.pl

Jeszcze ciepłe rysunki sędziego Arkadiusza Krupy wykonane podczas spotkania zorganizowanego 10 stycznia 2019r. przez Stowarzyszenie Sędziów Polskich Iustitia w Olsztynie zostały wystawione na aukcji Allegro.

Rysunki stanowią humorystyczny komentarz do poruszanych na spotkaniu tematów dotyczących zmian w funkcjonowaniu sądownictwa w naszym kraju.

Sędzia Arkadiusz Krupa wykonał takich rysunków 9 i wszystkie przekazał Sztabowi WOŚP Olsztyn na licytacje w ramach 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Sędzia Arkadiusz Krupa orzeka w sprawach karnych w Sądzie Rejonowym w Łobzie, a w wolnych chwilach zajmuje się rysowaniem obrazkowych komentarzy dotyczących rzeczywistości prawniczej i politycznej. Jest także felietonistą czasopisma prawniczego „In Gremio”. Efekty swojej pracy publikuje miedzy innymi na stronie „Ślepym Okiem Temidy” na Facebooku.

Za rysunkowe komentarze sędzia stanął przed obliczem rzecznika dyscyplinarnego o czym piszemy tutaj.

NAPISZ ODPOWIEDŹ - wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji.

Wprowadź swój komentarz
Proszę podać swoje imię