7.3 C
Olsztyn
13 Listopad 2019
reklamaNewsBar

O nas

Witamy na portalu NewsBar.pl

favicon O nasNewsBar.pl – regionalny portal Warmii i Mazur redagowany przez grupę niezależnych dziennikarzy niezwiązanych z żadną opcją polityczną. Otaczającą nas rzeczywistość komentujemy według własnych przekonań, zwalczając wszelki dogmatyzm, brak poszanowania praw jednostki i swobód obywatelskich. Docieramy do lokalnych liderów życia społecznego, kulturalnego, samorządowego i biznesowego wyrażających troskę o przyszłość regionu. Publikujemy opiniodawcze materiały dziennikarskie, których brakuje w lokalnych mediach.

Propagujemy praworządność, wolność słowa i przekonań, społeczeństwo obywatelskie, gospodarkę wolnorynkową, wartości europejskiej demokracji. Popieramy ludzi postępowych, nowoczesne społeczeństwo i innowacyjny biznes szanujący zasady zrównoważonego rozwoju.

Zapraszamy do współpracy zawodowych dziennikarzy.

Wydawca portalu: Atelier Dziennikarskie NewsBar

Świadczymy profesjonalne usługi dziennikarskie polegające na opracowaniu materiałów prasowych i nowoczesnych form multimedialnych wraz z zarządzaniem treścią na portalach internetowych.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Napisz do nas

Jeśli coś leży Ci na sercu, albo chciałbyś skomentować jakieś wydarzenie – napisz do nas. Możesz także przysłać nam zdjęcia, materiał filmowy z bieżących wydarzeń. Opublikujemy je na naszych stronach.

Poczta elektroniczna

Nawiąż z nami kontakt!

Email: kontakt@newsbar.pl

OSTATNIE WPISY

Krzysztof Malinowski

Ma na swoim koncie 2 płyty, ponad 60 napisanych piosenek i ciągle pełną szafę materiału do dokończenia... Krzysztof Malinowski - jak sam siebie określa...
- Reklama -mapy ramka O nas

Zapisz

nb O nasnb O nasZapisz