3 C
Olsztyn
28 Styczeń 2020
reklamaNewsBar

O nas

Witamy na portalu NewsBar.pl

favicon O nasNewsBar.pl – regionalny portal Warmii i Mazur redagowany przez grupę niezależnych dziennikarzy niezwiązanych z żadną opcją polityczną. Otaczającą nas rzeczywistość komentujemy według własnych przekonań, zwalczając wszelki dogmatyzm, brak poszanowania praw jednostki i swobód obywatelskich. Docieramy do lokalnych liderów życia społecznego, kulturalnego, samorządowego i biznesowego wyrażających troskę o przyszłość regionu. Publikujemy opiniodawcze materiały dziennikarskie, których brakuje w lokalnych mediach.

Propagujemy praworządność, wolność słowa i przekonań, społeczeństwo obywatelskie, gospodarkę wolnorynkową, wartości europejskiej demokracji. Popieramy ludzi postępowych, nowoczesne społeczeństwo i innowacyjny biznes szanujący zasady zrównoważonego rozwoju.

Zapraszamy do współpracy zawodowych dziennikarzy.

Wydawca portalu: Atelier Dziennikarskie NewsBar

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Napisz do nas

Jeśli coś leży Ci na sercu, albo chciałbyś skomentować jakieś wydarzenie – napisz do nas. Możesz także przysłać nam zdjęcia, materiał filmowy z bieżących wydarzeń. Opublikujemy je na naszych stronach.

Poczta elektroniczna

Nawiąż z nami kontakt!

Email: kontakt@newsbar.pl

OSTATNIE WPISY

Zofia Barankiewicz

Zofia Barankiewicz - olsztyński fotograf, fotoreporter i dokumentalistka. Nie rozstaje się z aparatem do dziś, codziennie publikując w mediach społecznościowych piękne zdjęcia Olsztyna. Właśnie...
- Reklama -mapy ramka O nas

Zapisz

nb O nasnb O nasZapisz