IMG 6081 Wypierdalać!!! Felieton Pauliny Młynarskiej
Płonące znicze pod siedzibą olsztyńskiego PiS. Fot. Newsbar.pl

Felieton Pauliny Młynarskiej pt ” Za mało cierpienia” dotyczący bieżących wydarzeń robi w sieci karierę. Na samym facebooku ma kilka tysięcy udostępnień. W Olsztynie także trwają protesty, a pod siedzibą PiS-u palą się znicze. Szyld partyjny ozdobiono hasłem “wypierdalać”. Na słupach ogłoszeniowych pokazały się podobne napisy, a na fasadzie MOK hasło: piekło kobiet.

Poniżej obszerne fragmenty felietonu Pauliny Młynarskiej. Uwaga, wulgarny język!

Nie mogę znieść tego co się stało w Polsce. Nigdy w życiu nie byłam tak wkurzona.
W czasie gdy rozkręca się spirala zdrowotnego i ekonomicznego kryzysu, a ludzie drżą o to czy przetrwają ich miejsca pracy i nie przepadnie dorobek życia.
Kiedy ochrona zdrowia jest na granicy załamania, kiedy kraj i świat balansują nad finansową przepaścią.
Gdy ludzie mierzą się z kolektywnym stanem lękowym, który jednych popycha do ucieczki w szalone teorie spiskowe, zaś innych w agresję, apatię, dragi i alkoholizm.
Kiedy trzeba robić wszystko, aby zjednoczyć społeczeństwo wokół ochrony zasobów – zdrowia, wytrzymałości, wsparcia i rozsądku.
Kiedy nasi seniorzy, często samotni i żyjący po prostu w biedzie, są narażeni na zmaganie się z ciężką chorobą w całkowitej izolacji i bezradności.
Kiedy samotni rodzice ( statystycznie głównie matki) będący jedynymi opiekunami i żywicielami małych dzieci oraz dzieci/osób z niepełnosprawnościami mogą zostać bez żadnej pomocy, jeżeli powali ich Covid.
Kiedy lekarze i lekarki, pielęgniarki i pielęgniarze, ratownicy i ratowniczki medyczne, pomoce medyczne i cała reszta ochrony zdrowia naraża życie walcząc o duszących się ludzi na oddziałach covidowych.
Kiedy z braku kadry ustaje nauka w szkołach, nawet ta prowadzona w trybie on-line, a tam gdzie jeszcze trwa, nauczyciele, nauczycielki, woźne, sprzątaczki i szkolne kucharki narażają się na zarażenie.
Kiedy Stadion Narodowy trzeba przerobić na polowy szpital!!!

IMG 6076 300x199 Wypierdalać!!! Felieton Pauliny Młynarskiej
Fot. Newsbar.pl

Qrwa! Kiedy jest czas na jedność, współpracę, wyrozumiałość i empatię, właśnie teraz, świr z Żoliborza i jego popaprańcy w TK wrzucili w sam środek społeczeństwa bombę tego wyroku w sprawie aborcji.
Zwyrodnialcy i kanalie!
A squrwiele z episkopatu się cieszą.
Za mało im cierpienia tysięcy gwałconych na parafiach dzieci.
Za mało rozpaczy i samobójstw nieheteronormatywnych dzieciaków..
Za mało spier… życia kobiet i dziewczyn, które nie mają jak zabezpieczać się przed ciążą, bo ani kasy, ani wiedzy, ani normalnego lekarza bez zasranej klauzuli sumienia w pobliżu.
Za im mało walenia głowami w ściany bidulów przez niechciane dzieci z chorobą sierocą, które ważne i kochane przez squrwieli w koloratkach były tylko dopóki znajdowały się w udręczonych brzuchach matek.
Za mało leżących we własnych odchodach, oszalałych z samotności, ciężko upośledzonych i przez nikogo niekochanych ludzi, też dzieci, w DPS-ach.
Squrwiele w sutannach sobie gratulują, bo ich zdaniem to jest wręcz zajebiste, że będzie Polsce jeszcze więcej płaczu i zgrzytania zębów.
Nic ich tak nie podnieca jak ludzka rozpacz i desperacja. Dalejże!
Niech się „małe, wulgarne kurewki” i ich koledzy – „pedały w rurkach”, masowo pozarażają covidem na demonstracjach.
Niech ich pałuje i zamyka policja.
Niech idzie kasa na zamykanie ich w więzieniach.
Huzia!
Niech się duszą!
Niech zaraza ostatecznie rozpirzy ochronę zdrowia.
Niech umierają w męczarniach ich dziadkowie i babcie.
Niech się ludzie sobie rzucą do gardeł o to kto przyniósł zarazę do domu i dlaczego.
Niech się teraz jeszcze bardziej żrą w rodzinach o aborcję i politykę.
Niech się jeszcze bardziej nawzajem znienawidzą. JAK SIĘ NIENAWIDZĄ, JAK SĄ SAMOTNI I ZROZPACZENI TO MOŻNA ICH BRAĆ ZA MORDĘ I DOIĆ!
Niech będzie słychać płacz i szloch.
Dajcie im więcej bólu, żeby wielki KLER mógł sobie wreszcie raz a dobrze zwalić konia i się porządnie spuścić.
Tymczasem w klubowym fotelu, w tweedowej marynarce pyka aromatyczną fajkę DEMOKRATA. Inteligent, elegant i człowiek kultury. I on nawet rozumie irytację tych co protestują.
Tylko ten ich język…
WYPIERADALAĆ!!!

IMG 6078 Wypierdalać!!! Felieton Pauliny Młynarskiej
Fot. Newsbar.pl