W olsztyńskiej filharmonii odbyła się dzisiaj druga w tym roku konferencja WaMa Marketing poświęcona sztucznej inteligencji. Prelegenci z najwyższej półki, profesjonalna organizacja.

Skoro o sztucznej inteligencji mowa, to poprosiliśmy ją o wygenerowanie tekstu nt. olsztyńskiej konferencji zadając pytanie: Napisz mi tekst na 1000 znaków na temat wama marketing konferencji odbywającej się 15 czerwca 2023 roku w Olsztynie.

Oto tekst jaki wygenerowała sztuczna inteligencja (tekst dosłowny, bez ingerencji człowieka):

Witamy na WAMA Marketing Konferencji, dzięki zaangażowaniu marketingowemu roku! 15 czerwca 2023 roku Olsztyn stanie się mekką dla profesjonalistów z branży marketingu. Aby uzyskać dostęp, by poznać opinie ekspertów ekspertów, podziel się doświadczeniem i nawiązaniem kontaktów.

Nasza konferencja zestawienia liderów i innowatorów, którzy dzielą się wyróżnionymi na temat najnowszych trendów w marketingu. Czekają na nas pasjonujące prelekcje, warsztaty i panele dyskusyjne, które odkryją przed nami tajniki skutecznej strategii marketingowej.

Jesteśmy dumni z naszych list prelegentów, którzy cieszą się uznaniem specjalistów z dziedziny marketingu. Wśród nich uznani są eksperci od marketingu internetowego, brandingowego, treści, mediów społecznościowych i wielu innych obszarów. Ich prezentacje dostarczą nam nowe spojrzenia i pomysły, które mogą pomóc w naszych projektach.

Konferencja WAMA Marketing to także doskonała okazja do współpracy biznesowej. Nasze sesje networkingowe i wspólne działania wymieniają na pomysły i wspólnie z innymi uczestniczą. Możesz spotkać się z przedstawicielami różnych firm, agencji marketingowych oraz start-upów, co umożliwi Ci nowe możliwości współpracy.

Nie zapomnij o zaproszeniach towarzyszących konferencji. będziesz mieć platformę wystawienniczą, gdzie będziesz mógł ćwiczyć z zewnętrznymi narzędziami i technologiami marketingowymi. Ponadto, wieczorne przyjęcie integracyjne pozwoli Ci w pełni wykorzystać się i nawiązać nowe znajomości w standardowej atmosferze.

Zapraszamy Cię do dołączenia do nas na WAMA Marketing Konferencji 15 czerwca 2023 roku w Olsztynie. To niezwykłe wydarzenie, które dostarcza Ci inspiracji, wiedzy i możliwości rozwoju w dziedzinie marketingu. Nie przegap okazji, zarejestruj się już dziś i bądź wydarzeniem tej wyjątkowej społeczności marketingowców!

 

Zdjęcia Newsbar.pl

 

Link do programu konferencji i sylwetek prelegentów